Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Jak podejmować świadome decyzje z reklam cukrzycy

Niezapomniane telewizyjne reklamy cukrzycy często są powszechnie udostępniane online. Utrzymywanie informacji na tematy, które obejmują, i zrozumienie kluczowych kwestii, na które warto zwracać uwagę, może pomóc ludziom w dokonywaniu pozytywnych wyborów dotyczących sposobu radzenia sobie z ich stanem.

Wiele osób widziało reklamę cukrzycy, w której Wilford Brimley, aktor z cukrzycą, wymawia cukrzycę w niezwykły sposób.

Reklama była wielokrotnie sparodiowana, co może prowadzić do dezinformacji o tym, co próbuje powiedzieć. Może być jednak przydatnym źródłem informacji dla osób chorych na cukrzycę.

Ten artykuł bada, jakie cechy powinny mieć dobre reklamy cukrzycy. Podaje także przykłady niektórych z najlepszych reklam dla osób z cukrzycą.

Poniższa dyskusja pokazuje, że osoby chore na cukrzycę powinny zwracać uwagę na reklamy cukrzycy. Ma to na celu zapewnienie, że mają oni odpowiednie informacje, aby podejmować najlepsze decyzje dotyczące tego, co kupią.

Co sprawia, że ​​reklama cukrzycy jest dobra?

Rodzina oglądająca telewizję

Z biznesowego punktu widzenia dobra reklama musi mieć wpływ na odbiorców. Musi informować odbiorców o produkcie lub usłudze, z którą chce się zaangażować.

Z perspektywy widza dobrą reklamą cukrzycy będzie:

 • edukacyjny
 • niezapomniany
 • emocjonalny

Adnotacje gwiazdorskie

Jednym z najlepszych sposobów rozpowszechniania reklam na temat cukrzycy jest stosowanie rekomendacji celebrytów.

Pozwalając celebrytce z cukrzycą wyjaśnić, że produkt pomaga widzowi na dwa sposoby:

 • uspokaja, dodając znajomą twarz do zniechęcającego tematu
 • sprawia, że ​​stan jest akceptowalny, gdy ktoś dobrze znany radzi sobie z nim

Gwiazdy pomagają również użytkownikom zapoznać się z korzyściami płynącymi z danego produktu lub rozpowszechniając wiedzę na temat samego zaburzenia.

Jednym z przykładów jest sytuacja, w której B.B. King głośno popierał glukometr krwi za pomocą jednego przycisku, w reklamie „Test z zaufaniem”.

Czujnik licznika wymagał mniejszej ilości krwi, co oznaczało, że ludzie mogliby pobrać krew z obszarów takich jak ramiona, a nie z palców. Dla gitarzysty B.B. Kinga było to oczywiście dobre, ponieważ bolesne palce oznaczały mniej czasu na gitarze.

Tutaj, niezapomniane wsparcie dla celebrytów pomogło poinformować ludzi, że istnieją inne, mniej bolesne sposoby na utrzymanie kontroli nad cukrzycą.

Innym przykładem szerzenia świadomości o cukrzycy przez celebrytów było to, że muzyk Nick Jonas stał się adwokatem świadomości cukrzycy u dzieci po zdiagnozowaniu w 2005 roku.

Artysta tworzył reklamy z Bayerem dla miernika Contour, a później dla miernika Contour USB. Miały one na celu ułatwienie zarządzania i śledzenia cukrzycy za pomocą wbudowanego oprogramowania śledzącego i technologii plug-and-play.

Reklamy cukrzycowe według typu

Istnieje kilka różnych rodzajów reklam na cukrzycę, które są wyświetlane w telewizji.

Są to zazwyczaj reklamy dla:

 • leki
 • glukometry
 • firmy świadczące usługi medyczne

Każdy rodzaj reklamy ma swój własny cel i jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę.

Leki

lekarz konsultuje się z pacjentem

Na rynku jest wiele leków przeciwcukrzycowych i prawie wszystkie mają reklamę, która im towarzyszy.

Wiele leków na cukrzycę typu 2 znajduje się w reklamach. Leki te są zwykle zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom obniżyć stężenie HbA1c w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.

Leki te często działają poprzez:

 • zwiększenie produkcji insuliny
 • zwiększenie wrażliwości na insulinę
 • obniżenie poziomu cukru we krwi
 • usuwanie cukru z krwi

Mogą występować w różnych postaciach, takich jak tabletki, kapsułki i insulina do wstrzykiwania lub wziewna.

Na co zwracać uwagę w reklamach leków na cukrzycę

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas reklamy leków, są efekty uboczne.

Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wymaga od firm farmaceutycznych informowania opinii publicznej o możliwych skutkach ubocznych jakiegokolwiek leku podczas reklamy.

Sposób, w jaki firmy to robią, odbywa się za pomocą techniki reklamowej o nazwie „sandwiching”. Ten format obejmuje nakładanie efektów ubocznych między korzyściami z leczenia.

Korzystając z tej techniki, reklama zacznie się od wywierania nacisku na zalety leku i poprawy jego życia. Następnie wymienia wszystkie działania niepożądane, a na koniec powtarza korzyści płynące z przyjmowania leku.

Ważne jest, aby naprawdę rozważyć te działania niepożądane przed podjęciem decyzji o zażyciu jakichkolwiek leków. Wizyta u lekarza w celu omówienia częstych działań niepożądanych i wszelkich alternatywnych leków może być bardzo pomocna.

Mierniki cukru we krwi i aplikacje

Urządzenia do monitorowania poziomu glukozy we krwi przeszły długą drogę w ostatnich latach.

Postępy w technologii spowodowały, że monitory cukru we krwi wymagają mniejszej ilości krwi. Oznacza to, że użytkownicy mogą pobierać krew z obszarów takich jak ramię lub noga, gdzie boli mniej niż inne, bardziej wrażliwe obszary.

Niektóre urządzenia można podłączyć do smartfonów, gdzie aplikacje towarzyszące są gotowe do przechowywania danych lub określenia, ile insuliny może być potrzebne.

Na co zwrócić uwagę w licznikach cukru we krwi i reklamach aplikacji

Reklamy mierników poziomu cukru we krwi i aplikacji są zaprojektowane tak, aby urządzenia wyglądały na bardzo proste i gotowe do użycia. Jednak ludzie powinni mieć świadomość, że niektóre maszyny są bardziej skomplikowane, niż się wydaje.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją liczniki i monitory dla każdego typu użytkownika, niezależnie od tego, czy muszą ręcznie wprowadzać poziomy, czy też posiadać wiedzę na temat bardziej złożonej technologii.

Korzystanie z bardziej zaawansowanych technologicznie monitorów oznacza zwykle bardziej wszechstronne doświadczenie. Niektóre monitory mogą pomóc użytkownikom:

 • obliczyć poziomy insuliny w oparciu o jedzenie, które jedzą
 • śledzić zmiany i wzorce w poziomie cukru we krwi w czasie

Największą rzeczą jest, aby ludzie byli świadomi własnych ograniczeń technicznych przed zakupem jakiegokolwiek monitora poziomu glukozy we krwi.

Inne artykuły medyczne

człowiek ogląda telewizję

Niektóre z najczęstszych reklam cukrzycy nie dotyczą w szczególności jednego produktu, ale różnych środków medycznych, które są używane przez osoby z cukrzycą.

Na co zwracać uwagę w reklamach dotyczących dostaw cukrzycy

Wiele z tych witryn z zaopatrzeniem medycznym jest podobnych i może różnić się jedynie ceną ich produktów lub ilością wsparcia, które zapewniają.

Niektórzy użytkownicy cenią społeczny aspekt tych witryn, podczas gdy inni po prostu chcą produktów w najniższej cenie. Porównanie kilku stron widzianych w reklamach to świetne miejsce na rozpoczęcie procesu podejmowania decyzji.

Ważne jest również, aby ludzie zrozumieli, jakie dostawy są objęte ich planami ubezpieczeniowymi. Pomaga to zagwarantować, że nikt nie płaci za rzeczy z własnej kieszeni, które normalnie nie byłyby pokryte przez ich ubezpieczyciela.

Podsumowanie

Zrozumienie kluczowych kwestii, na które należy zwrócić uwagę w reklamach cukrzycy, może pomóc osobom z cukrzycą ocenić jakość reklamowanych produktów. To pozwala im uzyskać dostęp do nowych metod leczenia w przemyślany sposób.

Jednak zawsze najlepiej jest, aby osoba prywatna omówiła możliwości leczenia z lekarzem i aby wspólnie zdecydowali, jak najlepiej zarządzać chorobą.

Like this post? Please share to your friends: