Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Pięć z najlepszych blogów Alzheimera

Choroba Alzheimera jest najczęstszą postacią demencji i dotyka ponad 5 milionów osób w Stanach Zjednoczonych. Po diagnozie wiele osób z chorobą Alzheimera i ich rodzinami zwraca się do Internetu w celu uzyskania informacji, czego można się spodziewać w nadchodzących latach. Przeszukaliśmy internet pod kątem najbardziej przydatnych blogów dla osób dotkniętych chorobą Alzheimera.

[senior couple looking at tablet]

Według Stowarzyszenia Alzheimera, ktoś w Stanach Zjednoczonych rozwija się choroba Alzheimera co 66 sekund. Ze względu na rosnącą populację w USA osób w wieku 65 lat i starszych, liczba nowych przypadków Alzheimera i innych demencji ma wzrosnąć.

Alzheimer to postępujące i nieodwracalne zaburzenie mózgu. Choroba powoli niszczy pamięć i zdolność myślenia, a ostatecznie uniemożliwia wykonanie nawet najprostszych zadań.

Choroba Alzheimera jest obecnie uznawana za szóstą najczęstszą przyczynę zgonów w USA, chociaż najnowsze doniesienia wskazują, że zgony związane z Alzheimerem mogły być zaniżone i mogą w rzeczywistości zajmować trzecie miejsce, tuż za chorobami serca i rakiem jako główną przyczyną śmierci dla osób w wieku 75 lat i starszych.

Blogi pisane przez stowarzyszenia, osoby z chorobą Alzheimera i opiekunów osób z chorobą Alzheimera mogą pomóc w popieraniu zarówno osób mieszkających z chorobą Alzheimera, jak i ich rodzin, a także mogą pomóc w przygotowaniu ich do drogi.

Poniżej znajdują się najlepsze blogi wybrane przez ten nacisk na chorobę Alzheimera. Te blogi pokazują najnowsze badania, zapewniają codzienne relacje z życia z chorobą i dzielą się perspektywami od opiekunów.

Alzheimers.net

Alzheimers.net to internetowa społeczność, która wspiera osoby dotknięte chorobą Alzheimera. Blog Alzheimers.net zawiera szeroką gamę artykułów obejmujących badania Alzheimera, omawia terapie demencji, dostarcza wskazówek i zasobów dla opiekunów oraz podaje aktualne informacje na temat bieżących badań w celu ustalenia przyczyn, sposobów leczenia i zapobiegania demencji.

[seniorzy biorący udział w arteterapii]

„Alzheimers.net powstał w 2013 roku, aby zapewnić opiekunom i osobom z chorobą Alzheimera miejsce, w którym można dzielić zamiłowanie do zmian i lekarstwo na tę chorobę” – powiedział zespół Alzheimers.net. „Jesteśmy oddani rzecznictwu, edukacji i wspieraniu osób, których życie dotknęło choroba Alzheimera i inne formy demencji”.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na artykuły, które koncentrują się na innowacyjnych terapiach demencji i korzyściach, jakie mają dla osób cierpiących na Alzheimera.

„Wszystkie rodzaje terapii sensorycznej mają pozytywny wpływ na osoby z chorobą Alzheimera, mamy kilka artykułów na blogu na ten temat, takich jak jak arteterapia poprawia jakość życia pacjentów z demencją, wykorzystując muzykę do poprawy jakości życia ludzi z chorobą Alzheimera oraz porady terapeutyczne dla osób z chorobą Alzheimera „- powiedział zespół Alzheimers.net.

„Wspomniana terapia jest również korzystna dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera i ich opiekunów, a artykuły dotyczące tej dziedziny obejmują sposób, w jaki terapia wspomnień poprawia życie pacjentów z chorobą Alzheimera, książki wspominające, które pomagają osobom cierpiącym na chorobę Alzheimera, oraz 5 powodów, aby stworzyć skrzynkę pamięci dla Alzheimera. „

„Otoczenie, w którym żyje osoba cierpiąca na demencję, może mieć duży wpływ na jakość ich życia.” Artykuły takie, jak pozytywne środowiska dramatycznie wpływają na chorobę Alzheimera, znaczenie budowania społeczności przyjaznych demencjom oraz jak miasta modelowe pomagają osobom z chorobą Alzheimera więcej szczegółów „, dodają.

Oto trzy najbardziej popularne artykuły na blogu Alzheimers.net:

 1. 10 stymulujących aktywności u pacjentów z chorobą Alzheimera
 2. Czy olej kokosowy może zapobiegać chorobie Alzheimera?
 3. Związek między ZUM i demencją

Witalność poznawcza

Cognitive Vitality to program Alzheimer’s Drug Discovery Foundation (ADDF), który ma na celu umożliwienie ludziom podejmowania świadomych decyzji dotyczących ich zdrowia mózgu. Blog Cognitive Vitality ma na celu „badanie problemów, które są w twoim umyśle”.

[pielęgniarka podająca leki Alzheimera starszej kobiecie]

Blog Cognitive Vitality został rozpoczęty, ponieważ „istnieje wiele dezinformacji, nagłówki mówią o wszystkim, od syropu klonowego po białka meduzy”, wyjaśnia Yuko Hara, pełniący obowiązki dyrektora ds. Starzenia się i profilaktyki Alzheimera w ADDF.

„Rozpoczęliśmy Cognitive Vitality, aby zapewnić ludziom dostęp do wiarygodnych, popartych naukowo informacji na temat zdrowia mózgu, a naszym celem jest umożliwienie ludziom dokonywania mądrych wyborów dla ich mózgów, poza naszymi wewnętrznymi neuronaukowcami, zewnętrzna Kliniczna Rada Doradcza nasze oceny, zanim opublikujemy je na stronie „- dodała.

Artykuły na blogu Cognitive Vitality idealnie pasują do kategorii, dzięki czemu można łatwo znaleźć informacje. Na przykład są artykuły „Get the Science”, takie jak terapia światłem dla choroby Alzheimera i czy choroba Alzheimera może być leczona lekiem przeciwwirusowym ?, na której oparte są oparte na dowodach informacje poparte badaniami naukowymi oraz artykuły „Unikaj zagrożeń”, takie jak: jako zagrożenie w powietrzu i więcej leków, większe ryzyko.

Blog informuje o obiecujących badaniach mających na celu zapobieganie, leczenie i leczenie choroby Alzheimera. „Wiele obszarów badań nad chorobą Alzheimera jest obiecujących: choroba Alzheimera jest złożoną chorobą i prawdopodobnie będzie wymagać kilku leków, aby skutecznie ją leczyć” – mówi Hara.

„[ADDF], nasza macierzysta organizacja non-profit, inwestuje w leki ukierunkowane na wiele podstawowych przyczyn, w tym na neuroinflammację, epigenetykę, problemy naczyniowe, dysfunkcję mitochondrialną i nieprawidłowo sfałdowane białka, a także inwestujemy w leki, aby chronić neurony przed wszystkimi tymi czynnikami.”

Oto trzy najbardziej popularne artykuły na blogu Cognitive Vitality:

 1. Co oznacza APOE dla twojego zdrowia
 2. Trzy obiecujące diety w celu poprawy witalności poznawczej
 3. Czy trening mózgu może zmniejszyć ryzyko demencji?

Głos Opiekuna

Brenda Avadian założyła The Caregiver’s Voice w 1998 roku, aby służyć opiekunom i specjalistom, którzy pracują z dorosłymi z zaburzeniami poznawczymi lub demencją. „W 1996 roku mój mąż i ja przenieśliśmy do naszego domu mojego ojca, u którego zdiagnozowano demencję,” poinformował Avadian.

[opiekun czytający starszego mężczyznę książkę]

„Aktywnie uczestniczyłem w czatach internetowych, na całym świecie iw osobistych grupach wsparcia Podczas gdy mieliśmy dostęp do pomocnych zasobów, rodziny opiekuńcze pragnęły informacji od innych opiekunów rodziny – tych, którzy chodzili tą samą drogą”.

„Po wypełnieniu pustki pisząc najlepiej sprzedających wspomnienia o spacer ojca przez chorobę Alzheimera, TheCaregiversVoice.com stał się iść do zaopatrywania zarówno dla profesjonalistów, jak i opiekunów rodzin poszukujących głębszej perspektywy dbania o bliskiej osoby z demencją przy jednoczesnym zachowaniu poczucia humoru.”

The Caregiver’s Voice emanuje wesołym, przyjaznym tonem i jest pełen wciągających artykułów z odrobiną humoru, takich jak ja nie jestem twoją kochanką! oraz 8 sposobów, w jakie opiekun może utrzymać zdrowy poziom szaleństwa oraz porady dla opiekunów, takie jak oczyszczanie smacznych posiłków dla osoby bliskiej z dysfagią.

„Opiekunowie rodzinni i profesjonaliści cenią nasze oryginalne artykuły autorstwa zarówno profesjonalistów, jak i opiekunów rodzinnych, które obejmują siedem kategorii, w tym porady dla opiekunów, inspiracje, recenzje książek i produktów, humor i całą kolumnę z Voices with Dementia” – powiedział Avadian.

Oto trzy najbardziej popularne funkcje The Caregiver’s Voice:

 1. Farmaceuta Robert Bowles angażuje się w życie z demencją
 2. Pięciominutowe wytchnienie dla opiekunów Brendy Avadian
 3. Znalezienie RADOŚCI w opiece nad mamą

Wszechświat Alzheimera

Wszechświat Alzheimera to strona internetowa stworzona w celu edukowania członków rodziny i opiekunów osób z chorobą Alzheimera, dostarczania najbardziej aktualnych informacji na temat choroby Alzheimera i oferowania pomocy osobom z łagodną utratą pamięci związaną z chorobą Alzheimera, poprzez interaktywne lekcje i angażujące zajęcia.

[starszy mężczyzna mający ocenę poznawczą z lekarzem]

Wszechświat blog Alzheimera rozciąga wykształcenie tym Alzheimera za pomocą łatwych do czytania artykułów, które obejmują niczego z „szybkich pereł prewencji choroby Alzheimera” – takich jak jak codzienny spacer promuje zdrowie mózgu i regularne ćwiczenia mogą chronić przed depresją w chorobie Alzheimera – na kawałki terapeutycznych wyszczególnieniem jak towarzystwo psów może pomóc w chorobie Alzheimera.

„Naszym celem jest edukacja opinii publicznej na temat najnowszych danych opartych na dowodach naukowych na temat profilaktyki, leczenia i opieki Alzheimera,” Richard S. Isaacson, dyrektor Alzheimer’s Prevention Clinic, profesor neurologii i dyrektor programu Neurology Residency na Mówi Weill Cornell Medicine i New York-Presbyterian Hospital.

„Mamy zespół ekspertów medycznych z Weill Cornell Medicine i NewYork-Presbyterian oraz innych instytucji akademickich z całego świata, które pomagają w przeglądaniu treści i wybieraniu najbardziej interesujących tematów. Odkryliśmy, że blog jest bramą do dołączenia do AlzU .org i że członkowie są w równym stopniu zadowoleni z bezpłatnych treści na stronie, a także przedstawiliśmy nasze wyniki badań na temat wyników na konferencjach naukowych w kraju i za granicą. „

„Staramy się omawiać najnowsze informacje i zamieszczać pytania na stronie” Zapytaj ekspertów „- kontynuuje Isaacson. „Oprócz bezpłatnego kursu oferowanego po dołączeniu do AlzU.org mamy stronę z przykładowymi narzędziami do oceny kognitywnej, linkami do zasobów i ankietami, w których zbieramy opinie użytkowników.” Blog pomaga zasygnalizować sugerowane tematy, które nie są zawarte w oczywiście według danych wejściowych. „

Oto trzy najbardziej popularne artykuły blogu Alzheimer’s Universe:

 1. Korzyści z badań klinicznych dla profilaktyki i leczenia Alzheimera
 2. Co powinni wiedzieć opiekunowie na temat spożywania alkoholu i choroby Alzheimera
 3. Właściwa mechanika ciała dla opiekunów Alzheimera

Radzenie sobie z demencją

Polu Postępowanie z demencją bloga jest stworzenie Kay Bransford i była inspirowana przez jej doświadczenie patrząc po rodzicach: „Moja mama przestała lubić swoje ulubione potrawy, a tata przestał żartować Niektóre zmiany są subtelne, a inne były tak przytłaczające i nie. jeszcze jeden wydawał się zauważyć.

[starszy mężczyzna otoczony rodziną]

„Kiedy pracowałam w pełnym wymiarze godzin, koleżanka dzieliła się ze mną swoim blogiem o modzie i chciała, żebyśmy zrobili dla niej jeden z nich” – powiedziała Kay Bransford. „Kiedy to zobaczyłem, zdałem sobie sprawę, że pozwolę mi podzielić się niektórymi rzeczami z moim rodzeństwem, które wszystkie żyły poza tym obszarem. Byłem wyczerpany, mówiąc i powtarzając mojemu trzem rodzeństwu, kiedy dzwonili, co się dzieje”.

„Kiedy zacząłem pisać, zdałem sobie sprawę, że mogę bardziej klinicznie zaabsorbować sytuację i przetworzyć to, co się dzieje i czego mogę się nauczyć z moich doświadczeń, z którymi miałem problem, o których mogłem swobodnie pisać” – dodała.

Blog zawiera anegdoty (w tym smutek jest podstępną bestią), przewodniki krok po kroku (takie jak zwalczanie oszustw starszych) i porady (w tym artykuły takie jak opieka lub umożliwienie?), Uzyskane dzięki osobistemu doświadczeniu – wszystkie artykuły, które są godne pomocy w rzeczywistych sytuacjach dla osób z demencją i ich rodzin.

Rady Kay dla rodzin, które zajmują się wczesnymi etapami demencji, to: „Trzymajcie się! Rozmawiam z wieloma dorosłymi dziećmi na tym etapie i dzielę się tym, że wciąż czuję, że to jest najgorsze.” Osoba z demencją walczy o znalezienie sensu i celu a ludzie, którzy ich wspierają, martwią się, że zostaną wykorzystani, a także dla ich bezpieczeństwa. „

„Większość zdiagnozowanych nie rozpoznaje swojej diagnozy ani tego, jak zmienia się ich zachowanie.Właśnie dostaliśmy ten program do obszaru Metro-DC i mam nadzieję, że przejdzie przez to kilku moich klientów. Pomaga doradzać jednostce i zapewnia neutralną stronę trzecią, aby pomóc w nawigacji kolejnych kroków. „

Oto trzy najbardziej popularne artykuły na blogu „Radzenie sobie z demencją”:

 1. Moja mama się powtarza, ale nie ma demencji
 2. Co się stanie, gdy zadzwonią usługi ochrony dorosłych?
 3. Czy Wells Fargo przyjmie twoją DPOA?

Jeśli obawiasz się o swoje zdrowie lub zdrowie członka rodziny, zawsze najlepiej jest zasięgnąć porady u lekarza tak szybko, jak to możliwe.

Like this post? Please share to your friends: