Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Pięć najlepszych blogów na temat ulgi od stresu

Czujesz się zestresowany? Każdy od czasu do czasu napotyka na stres. Jednak długotrwały stres może narastać i mieć negatywny wpływ na zdrowie. Podejmowanie kroków w celu zmniejszenia stresu i radzenia sobie z nim może zapobiec takim skutkom. Patrzymy na pięć najlepszych blogów, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem.

[Mężczyzna podkreślił na swoim komputerze]

Stres jest normalną psychologiczną i fizyczną reakcją na codzienne potrzeby życiowe. Poczucie bycia przeładowanym presją psychiczną lub emocjonalną może zmienić się w stres, gdy nie możesz sobie z tym poradzić. Podczas gdy pewien poziom stresu może być motywacyjny dla jednej osoby, ten sam poziom może przytłoczyć kogoś innego.

Zbyt duży stres powoduje, że system obronny organizmu – znany jako „walka lub ucieczka” – zaczyna działać. Układ nerwowy uwalnia fale hormonów stresu, które zawierają adrenalinę i kortyzol. Ta nagła reakcja na stres powoduje przyspieszenie bicia serca, wzrost ciśnienia krwi, napinanie mięśni i szybsze oddychanie.

Częste stresy mogą powodować, że ciało przez większość czasu znajduje się w podwyższonym stanie stresu, co prowadzi do tłumionej odporności, problemów trawiennych i rozrodczych, zwiększonego starzenia się oraz większego ryzyka zawału serca i udaru mózgu. Stres może również sprawić, że będziesz bardziej podatny na problemy ze zdrowiem psychicznym, takie jak depresja i lęk.

Typowe przyczyny stresu to praca lub szkoła, poważne zmiany w życiu, trudności w związku i problemy finansowe. Znalezienie sposobów na poprawę ogólnej zdolności radzenia sobie ze stresem może pomóc w radzeniu sobie z tymi stresorami.

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych blogów pomagających w łagodzeniu stresu, kilka podstawowych informacji na temat tego, w jaki sposób pomagają w radzeniu sobie ze stresem, oraz przydatne artykuły, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu bezstresowej pracy.

Headspace

Headspace to blog i aplikacja, która koncentruje się na medytacji. Badania wykazały, że programy medytacyjne mogą redukować objawy emocjonalne, takie jak lęk, depresja i stres, oraz poprawiać objawy fizyczne, takie jak ból.

„Aplikacja Headspace służy jako osobisty trener dla twojego umysłu i pomaga ludziom znaleźć spokój i jasność” – powiedział zespół Headspace. „Stres jest codzienną częścią życia dla większości osób, a dzięki Headspace użytkownicy mają narzędzia, które mogą poradzić sobie z niektórymi wyzwaniami, w tym różnymi formami stresu.” Headspace ma różne pakiety ukierunkowane na określone obszary stresu – na przykład latanie, związki, dojazdy i zdrowie. „

Headspace zawiera sekcje obejmujące tematy związane ze stresem, takie jak korzyści płynące z medytacji, które są poparte dowodami naukowymi, a także pytania i odpowiedzi dotyczące tematów, w tym radzenia sobie ze stresem wywołanym bólem głowy i stosowania uważności na stresy w college’u.

Najważniejsza wskazówka Headspace dotycząca radzenia sobie ze stresem: „Poświęcenie 10 minut dziennie na medytację i głęboki wdech może pomóc w stworzeniu zdrowszego, szczęśliwszego i przyjemniejszego życia. Szukając drogi wyjścia ze stresu, może wydawać się preferowaną opcją, rozwiązując te myśli i uczucia na czele, a każdy krok po chwili może doprowadzić do spokoju i większej świadomości. „

Oto trzy artykuły z Headspace, aby poradzić sobie ze stresem:

 1. 7 sposobów, w jakie nauka może pomóc w radzeniu sobie ze stresem
 2. Jeden-dwa cios, który może znokautować stres
 3. Jak pokonać stres w szkole od góry do dołu

Run Wild Retreats + Wellness

Elinor Fish założyła Run Wild Retreats + Wellness w 2010 roku. Firma oferuje rekolekcje biegania i odnowy biologicznej w Stanach Zjednoczonych, a także w takich miejscach jak Islandia, Hiszpania i Szwajcaria. Rekolekcje mają na celu pomóc biegaczom zmniejszyć stres, dzięki czemu mają więcej energii i witalności.

[Osoba biegająca przez wzgórza]

Stowarzyszenie Lęków i Depresji w Ameryce (ADAA) stwierdza, że ​​ćwiczenia mogą zmniejszyć stres, są skuteczne w zmniejszaniu zmęczenia, zwiększaniu koncentracji i czujności oraz poprawie ogólnej funkcji poznawczej. ADAA sugeruje również, że udział w zajęciach aerobowych, takich jak bieganie, zmniejsza napięcie, stabilizuje nastrój, poprawia sen i poczucie własnej wartości.

„Bieganie to niezwykle skuteczny sposób na złagodzenie stresu i nie musisz biegać przez miesiące i miesiące, zanim zaczniesz odczuwać te efekty” – wyjaśnił Fish. „Zauważysz korzystne zmiany nastroju, klarowności umysłu i dobrego samopoczucia w ciągu kilku tygodni od pracy przez 20 minut 3 dni w tygodniu.”

„W Run Wild Retreats + Wellness oferujemy rekolekcje na całym świecie, które łączą bieganie i uważność, aby w pełni wykorzystać te redukujące stres efekty.” Uważne bieganie jest łatwe do rozpoczęcia lub może usprawnić biegnącą rutynę w celu zmniejszenia stresu i budowania sprawności w sposób, który jest zrównoważony, przyjemny i zdrowy „- dodała.

Run Wild Retreats + Wellness ma wiele artykułów, które zwalczają stres poprzez bieganie, od prowadzenia recept na niechciane uczucia związane ze stresem, do pokazania, jak bieg może wzmocnić nasze głosy, a także nasze mięśnie, i pozwalają nam mówić i stawiać czoła problemom, które najważniejsze dla nas.

Najważniejsza wskazówka dla Elinor: „Stres może zmienić nas w węzły, fizycznie i psychicznie.” Bieganie jest świetnym sposobem na usunięcie tych węzłów i odzyskanie poczucia przepływu i porządku, ale aby to się stało, musimy ćwiczyć -usiłujący.”

„Ucieczka od stresu to kwestia rozluźnienia i wypuszczenia, a nie popychania się do wyczerpania. Podczas naszych uważnych biegowych rekolekcji ćwiczymy synchronizację oddechu z rytmem naszych kroków, aby rozluźnić mięśnie i poruszać ciałem bez użycia dużej ilości siła mięśniowa Ten zrelaksowany rozpęd pomaga rozluźnić umysł, tym samym rozwiązując węzły wywołane przez stres. „

Oto trzy artykuły z Run Wild Retreats + Wellness, aby pomóc w odprężeniu:

 1. 6 sposobów uważnego biegania poprawia twoje zdrowie
 2. Czy bieganie na szlaku może pomóc Ci w lepszej pracy?
 3. Prawda o bieganiu i stresie

Podróż Junkie

Allie Flavio stworzyła The Journey Junkie w 2014 roku jako miejsce łączące jogę, podróże i życie. Blog zawiera łatwe do naśladowania ćwiczenia jogi, programy jogi i wyzwania oraz medytacje. Po filmach Allie – które są pełne póz i technik oddechowych – a słuchanie jej uspokajającego głosu to gwarancja bustera stresu.

[Trzy kobiety wykonujące zajęcia jogi]

Sugerowano, że joga dotyczy różnych problemów zdrowotnych, w tym zdrowia psychicznego. Badania wykazały, że joga może być skuteczna w leczeniu depresji i lęku. Joga sprzyja relaksacji i może korzystnie wpływać na ciało, umysł i oddychanie, na które często wpływa stres. Badania wykazały również, że joga redukuje stres w ciąży, poprawia nastrój i łagodzi objawy depresji poporodowej.

The Journey Junkie pokazuje, jak rozciągnąć joga na ból mięśni, napięcie i relaksację, podczas gdy inne filmy koncentrują się na tym, jak rozluźnić ramiona i szyję – to trzeba zobaczyć po dniu spędzonym w biurze.

Piętna joga regenerująca Allie, która ma na celu zmniejszenie stresu i złagodzenie napięcia, to:

 1. Pozycja dziecka
 2. Sfinks stanowi
 3. Obsługiwany otwieracz do serca
 4. Supine Spinal Twist
 5. Nogi w górę

Ilustracyjne instrukcje dotyczące uzupełniania tych pozycji można znaleźć tutaj.

Oto trzy posty z The Journey Junkie, które mogą pomóc Ci odstresować się:

 1. 20-minutowe wideo z jogą, aby się zrelaksować, wypuścić i przywrócić
 2. Joga płynie w celu odprężenia
 3. Joga na krześle wideo: 10 minutowy ruch odmładzania

Sleep Junkies

Jeff Mann jest założycielem i redaktorem Sleep Junkies. Manifest Sleep Junkies mówi, że są tam, aby „przeciągnąć sen z marginesu i na światło reflektorów”. Mówią, że dla wielu ludzi sen jest niewygodą i zakłóceniem stałego rytmu współczesnego życia.

[Starsza kobieta śpi w łóżku]

„Naszą misją jest kształcenie, podnoszenie świadomości i informowanie ludzi, że sen nie jest” stratą czasu „, jest to życiodajna, zmieniająca życie działalność, która sprawia, że ​​jesteś sprawniejszy, silniejszy, mądrzejszy, szczęśliwszy i bardziej inteligentny. zdrowsze „, mówi Mann.

Stres może wpływać na jakość snu. Wiele osób budzi się niepokojąco i niepokojąco, co utrudnia im zasypianie. Osoby poddane przewlekłemu stresowi mają gorszą jakość snu, mniej śpią i mają trudności w funkcjonowaniu.

Według American Psychological Association, amerykańscy dorośli śpią średnio 6,7 godziny na dobę – mniej niż zalecane 7 do 9 godzin. Dodatkowo, 42 procent dorosłych osób uważa, że ​​mają one słaby lub zły sen, a 43 procent wskazuje, że stres uniemożliwił im zasypianie w ciągu ostatniego miesiąca.

„Obojętne, czy jest to godzina dwudziesta czy trzecia, stres utrzymuje mózg w stanie aktywnym, ponieważ lęk przerywa mechanizmy kontrolujące system nerwowy” – mówi autor Ash Junnss, Ash Stevens.

„Mózg nie rozróżnia stresu związanego z pracą lub relacjami oraz stresu związanego z przeżyciem życia i śmierci, więc wszelkie zmartwienia i lęki utrzymują współczulny system nerwowy, w ten sposób opierając się wszelkim pragnieniom szybszego snu, „dodaje Stevens.

Autor sensu Joka Abbotta, autor najlepszego rozwiązania problemu radzenia sobie ze stresem: „Robiąc rzeczy, które promują dobry sen, np. Redukując stres, angażując się w relaksujące rutyny przed snem, kładąc się spać i wstawając o zwykłych porach lub szukając profesjonalnej pomocy podczas snu. trudności, możemy ułatwić regenerację naszych hormonów, które pomagają nam w pełni wykorzystać nasz dzień i zoptymalizować nasze samopoczucie. „

Oto trzy artykuły z Sleep Junkies, które pomogą Ci pokonać stres:

 1. Te 5 warunków miliony budzą się każdej nocy
 2. Co dzieje się z hormonami, kiedy śpisz?
 3. Najlepsze zioła nasenne do snu, relaksu i lęku

Recenzja Coopera

Nasz ostatni wybór blogów na temat ulgi od stresów to The Cooper Review – pomysł komika Sarah Cooper. Recenzja Coopera to satyryczny blog zawierający artykuły, filmy i kreskówki na temat korporacyjnego humoru. Ten blog wprowadzi trochę zabawy w najbardziej stresujące dni w pracy.

[Dwie osoby w kawiarni śmieją się na ekranie tabletu]

Śmiech, chichot i chortles mogą być dokładnie tym, co zalecił lekarz, jeśli chodzi o łagodzenie stresu. Badania wykazały, że humor może poprawić pamięć, obniżyć poziom hormonów stresu, poprawić nastrój i chronić przed szkodliwym działaniem stresu.

The Cooper Review zawiera kolekcję zabawnych artykułów, które eksplorują wszystko, od 10 sztuczek, by wyglądać inteligentnie na spotkaniach, oraz Google, Amazon i „tajne” sekrety Facebooka, by zatrudniać najlepszych ludzi, do uczciwej różnorodności raportu technicznego The Cooper Review.

Oto trzy łamiące stres artykuły z The Cooper Review:

 1. 9 kreskówek, które pomogą ci uniknąć rzeczywistej pracy
 2. Przewodnik po ludziach, które podobają się ludziom
 3. 9 sztuczek, by wyglądać inteligentnie podczas spotkań „burzy mózgów”

Jeśli czujesz się przytłoczony stresem, ważne jest, aby od razu uzyskać poradę od pracownika służby zdrowia. Przewlekły stres pozostawiony bez leczenia może prowadzić do potencjalnie poważnych problemów zdrowotnych, w tym bólu i depresji.

Like this post? Please share to your friends: