Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Czy rozmiar ma znaczenie? Link znaleziony między palcem, rozmiar penisa

Czy rozmiar ma znaczenie? Nowe odkrycie dowodzi związku między względną długością indeksu mężczyzny i palców serdecznych a sposobem przewidywania długości jego penisa. Azjatyccy naukowcy odkryli, że proporcja między drugą i czwartą cyfrą prawej ręki mężczyzny zdawała się korelować z długością jego sflaczałego i rozciągniętego penisa, z mniejszym wskaźnikiem na długość palca wskazującym dłuższy penis.

W ciągu ostatniego dziesięciolecia korelacja wskaźnika cyfry z zachowaniami seksualnymi i innymi aspektami biologii reprodukcyjnej została dobrze udokumentowana i istnieje rosnąca lista cech z odnośnikami do wskaźnika cyfry, chociaż stowarzyszenia są mniej dobrze ugruntowane.

Klucz do tego związku może leżeć w łonie matki. W Ho Choi z Uniwersytetu Gacheon Gil Hospital w Incheon wyjaśnia:

„W okresie płodowym wysokie stężenia testosteronu prowadzą do dużej aktywności jąder, co przekłada się na mniejszą liczbę cyfr.” W niniejszym badaniu pacjenci z mniejszą liczbą cyfr mają tendencję do wydłużania długości prącia. „
Choi i współpracownicy porównali wskaźniki liczbowe 144 koreańskich mężczyzn w wieku 20 i więcej lat, którzy byli leczeni z powodu chirurgii urologicznej. Naukowcy zmierzyli wskaźnik i palce serdeczne prawej ręki każdego człowieka i porównali stosunek do długości całkowicie rozciąganego, wiotkiego penisa każdego człowieka (te ostatnie dane uzyskano w znieczuleniu).

W komentarzu do czasopisma, Denise Brooks McQuade z Skidmore College, Saratoga Springs, N.Y., stwierdziła, że ​​wyniki badań „dostarczają przekonującego wsparcia dla relacji między współczynnikiem cyfrowym a długością prącia”. Dodała, że ​​odkrycia mogą mieć prawdziwą wartość dla badań klinicznych warunków związanych z problemami rozwojowymi u mężczyzn.

Nie-wyprostowany penis zazwyczaj mierzy od 8,5 cm do 10,5 cm (3-4 cale) od czubka do podstawy. Średni rozmiar wynosi około 9,5 cm (3,75 cala). Wiele czynników może spowodować tymczasowy skurcz o co najmniej dwa cale, np. Zimna pogoda lub pływanie mogą wpłynąć na dokładny pomiar.

Faktem jest, że niektórzy mężczyźni mają duże penisy, a niektórzy mają mniejsze, tak jak niektórzy mężczyźni mają małe stopy, a niektórzy mają duże stopy, ale pomiar nie jest wskaźnikiem męskości.

Większość ludzi uważa, że ​​wysoki mężczyzna zwykle ma dużego penisa, ale nie jest to całkowicie prawdą. Największy zarejestrowany organ miał 14 cm (5,5 cala) w stanie zwiotczenia. Należał do szczupłego mężczyzny, który miał 5 „7” wzrostu (170 cm), najmniejszy penis mierzył 6 cm (2,25 cala), należał do dość ciężko zbudowanego mężczyzny z 5 „11” (180 cm).

Naukowcy z Wielkiej Brytanii również przeprowadzili badania porównując rozmiar palca i prawdopodobieństwo wystąpienia raka prostaty u pacjentów.

Przyjęli format kwestionariusza, aby zabezpieczyć ponad 1500 pacjentów z rakiem prostaty i ponad 3000 kontroli. Uczestnicy dopasowali wzorce rąk za pomocą jednego z trzech rysunków dostarczonych przez naukowców: palec wskazujący krótszy niż palec serdeczny (niski współczynnik cyfry); palec wskazujący równy palcu serdecznemu; lub palec wskazujący dłuższy niż palec serdeczny (wysoki współczynnik cyfrowy). Uczestnicy z palcem wskazującym dłuższym niż palec serdeczny znacznie rzadziej mieli raka prostaty i autorzy doszli do wniosku, że wysoki odsetek może nadawać efekt ochronny przeciwko chorobie.
Następny artykuł: Jaki jest średni rozmiar penisa?

Like this post? Please share to your friends: