Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Pięć najlepszych internetowych treningów jogi

Wykazano, że joga zapewnia zdrową energię, jeśli chodzi o wszystkie związane z tym korzyści zdrowotne. Jednak w naszym pracowitym życiu nie zawsze jest czas, aby napisać zajęcia z jogi do już zapełnionego harmonogramu. W Internecie dostępna jest bogata oferta programów jogi, a wszystko to od doświadczonych instruktorów, dzięki którym możemy wziąć udział w wolnym czasie. Przeszukaliśmy krem ​​Crème de la crème, aby zaoferować Ci nasze najlepsze internetowe treningi jogi.

[kobiety uprawiające jogę na stole]

Współczesna praktyka jogi jest zakorzeniona w ponad 5000 lat starożytnych tekstów i tradycji, ale w ostatnich latach zyskała jedynie na popularności.

Najnowsze badanie jogi w Ameryce przeprowadzone przez Yoga Journal i Yoga Alliance wykazało znaczący wzrost wielkości branży jogi i liczby lekarzy od 2012 roku. Liczba praktykujących jogę w Stanach Zjednoczonych wzrosła z 20,4 miliona w 2012 roku do 36,7 milionów w 2016 r., podczas gdy wydatki na zajęcia z jogi, sprzęt, odzież i akcesoria wzrosły z 10,7 miliarda do 16 miliardów w ciągu 4 lat.

Zwiększenie popularności jogi może wynikać z coraz większej dostępności praktyki. Podczas gdy joga była pierwotnie ograniczona do studiów jogi, joga jest obecnie oferowana w centrach fitness, na siłowniach i prezentowana w filmach fitness, co oznacza, że ​​ludzie mogą angażować się w zaciszu własnego domu podczas lekcji online i treningów w YouTube.

przeczesaliśmy wiele stron jogi, aby zapewnić wam pięć najlepszych internetowych treningów jogi, które Internet ma do zaoferowania. Każda z naszych ofert ma filmy z jogi dostępne na swoich stronach internetowych, kanał YouTube, a my nawet zapewniamy wgląd w ludzi, którzy za nimi stoją.

Podróż Junkie

Allie Flavio jest twarzą The Journey Junkie, a ona jest doświadczonym i urzekającym joginem. The Journey Junkie to „miejsce, w którym kreatywność, intencje, pozytywne nastawienie i pasja są zachęcane i przyjmowane”. Strona jest wypełniona po brzegi tutorialami do jogi i medytacjami, które są podzielone i wyjaśnione w łatwym do naśladowania formacie.

[Allie Flavio]

Współlokatorzy Allie rozpaliły początek jej jogi. „Moim pierwszym zajęciom jogi towarzyszyło trzech najlepszych przyjaciół / współlokatorów, a właściwie byłem kacem z nocy imprezowania, kiepskich wyborów żywieniowych i ogólnego braku snu” – powiedziała Allie.

„Ale po 75 minutach nieznośnego upału, oddechu, zginania i skręcania ciała, nigdy nie czułem się bardziej żywy, od razu się uzależniłem, zapisałem się na nieograniczone miesięczne członkostwo i nigdy nie oglądałem się za siebie. i upadłem ciężko „.

„Po trzech latach poświęconych ćwiczeń, zrobiłem skok i zostałem certyfikowanym nauczycielem jogi, najpierw w studiach, a potem w świat online, a gdy było strasznie uczyć online, filmować siebie, wystawiać się na to (błędy , lęki, braki), wiedziałem z pewnością, że jest to kolejny krok w mojej podróży i to, czego moja społeczność chciała (i potrzebowała). „

„Szybko do przodu w roku, kanał online jogi YouTube ma ponad 10 000 yoginów, co tydzień prezentowany jest nowy tygodniowy film z jogą, cztery wyzwania jogi się rozwinęły, a ja z powodzeniem zmieniłem internetowy blog jogi w internetowy biznes jogi. jest dobre zarówno dla ucznia jogi, jak i nauczyciela jogi! ”

Biblioteka Journey Junkie zawiera sekwencje jogi, które obejmują wszystko, od praktyk, które budują siłę rdzenia i wyganiają bóle krzyża, po rozciągnięcia, które odmładzają i przywracają i pełną joga ciała dla bólów mięśni, napięcia i relaksu.

„Korzyści płynące z jogi są nieograniczone, nieograniczone, niekończące się, a wszystko pomoże ci żyć jak najlepiej, najlepiej, najzdrowiej,” powiedziała Allie. „I mówię to z absolutną pewnością, ponieważ jestem produktem ubocznym korzyści z praktyki jogi.”

Aby dołączyć do plemienia Podróżuj Junkie, możesz znaleźć filmy Allie na jej stronie internetowej i kanale YouTube.

Oto trzy najlepsze treningi jogi The Journey Junkie:

 1. Joga dla bólu krzyża: 20-minutowy film dla wszystkich
 2. Kultywuj swój rdzeń
 3. Poranny film z jogą: Obudź i pobudzaj swoje ciało

YogaByCandace

YogaByCandace to współczesna firma zajmująca się stylem jogi stworzona przez Candace Moore i jest „idealnym miejscem dla wszystkich rzeczy związanych z nowoczesnym podejściem do wellness”. Zespół YogaByCandace dąży do tworzenia innowacyjnych i inspirujących treści, aby ich publiczność była zachwycona i zmotywowana.

[Candace Moore]

Candace to przedsiębiorca, pełnoetatowy instruktor jogi i bloger zdrowego życia. Candace po raz pierwszy dostała się do jogi u nastolatków. „Moja mama zabrała mnie do centrum jogi Kripalu, gdy miałam 15 lat i zakochałam się w tym” – powiedziała Candace.

„Zacząłem produkować filmy online, ponieważ co kilka lat ciągle się poruszałem i zdałem sobie sprawę, że ze względu na ciągłe przesiedlenia, ciężko byłoby zbudować miejscowych obserwatorów. Wiedziałem, że mam wiele do zaoferowania, więc zamiast lokalnie koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości treści, do których każdy może się przyłączyć, bez względu na ich lokalizację. „

Zapytaliśmy Candace, co czuje, jakie są korzyści z jogi. „Jest ich zbyt wiele, by je wymienić! Najważniejsze korzyści to zmniejszenie stresu, uważność, poprawa mobilności i relaksacja”.

Te najlepsze korzyści zdrowotne wynikające z jogi znajdują odzwierciedlenie w filmach prezentowanych na stronie internetowej. Jest 30-minutowa sekwencja ćwiczeń jogi, aby odstresować się, 30-dniowy program mindful jogi, obrazowy trening zapewniający siedem ujęć, aby poprawić ruchomość górnej części ciała (bez konieczności wstawania z łóżka!) I łagodny 25-minutowy relaksujący trening jogi.

Treningi Candace obejmują elementy wielu rodzajów jogi, takich jak AcroYoga, Ashtanga, Bikram, Osho, Power Yoga, Restorative / Yin Yoga i Vinyasa Flow.Sekwencje mają być zabawne w szczery, ale czasem humorystyczny styl.

Treningi jogi autorstwa Candace można znaleźć na jej stronie internetowej, kanale YouTube, a aplikacja YogaByCandace jest już dostępna na iOS i Google Play. Candace ma również książkę o nazwie Namaslay, która jest dostępna w większości dużych księgarń.

Oto trzy najbardziej popularne treningi jogi YogabyCandace:

 1. 15-minutowa poranna joga, aby się obudzić
 2. 30-minutowa joga dla siły i elastyczności
 3. 30-minutowa potęga jogi

Joga z Timem

Joga z Timem to dzieło Tima Senesi. Jogini gromadzą się na zajęciach Tima, aby doświadczyć jego uduchowionego, otwartego i inspirującego podejścia do yogi. Treningi Tima kładą fundamenty, aby lepiej zrozumieć twoje ciało dzięki połączeniu jogi Iyengara i Vinyasa Flow. Jest cicho mówiony i emanuje spokojem; jego ton jest lekki, a jednocześnie spójny.

[Tim Senesi]

Tim został wprowadzony do jogi podczas pierwszego roku studiów. „Joga radykalnie zmieniła moje życie, zanim zacząłem ćwiczyć jogę, miałem nadwagę, byłem niezdrowy i cierpiałem na depresję” – wyjaśnił Tim.

„Joga pomaga mi znaleźć równowagę, a ja chciałem móc się tym dzielić i oddać. Zacząłem publikować filmy na YouTube, aby ułatwić dostęp do jogi wszystkim.”

Filmy edukacyjne Tima dostarczają jasnych instrukcji krok po kroku, które są łatwe do naśladowania. Ćwiczenia obejmują sekwencje ukierunkowane na określone obszary ciała, takie jak 23-minutowy trening skupiający się na rdzeniu, nogach i biodrach, joga na ból szyi i ramion oraz joga, która działa na całe ciało, w tym na rozciąganie jogi całego ciała i 30-minutowy trening jogi całego ciała.

Joga okazała się mieć pozytywny wpływ na depresję i lęk. Tim obejmuje wiele korzyści zdrowotnych jogi, dostarczając filmy, które łagodzą stres i lęk, pomagają w trawieniu i utrzymują zdrowy kręgosłup. Tim wyjawił: „Uprawianie jogi regularnie miało tak pozytywny wpływ na moje życie, joga pomaga nam być bardziej świadomym i przywraca zdrowie umysłu, ciała i ducha”.

Możesz ćwiczyć jogę z Timem na swojej stronie internetowej i kanale YouTube. Zalecamy rozpoczęcie od jogi dla pełnego początkującego treningu całego ciała.

Oto joga z trzema najpopularniejszymi treningami jogi Tima:

 1. Dzień 1 mojego 30-dniowego wyzwania
 2. Joga do odchudzania
 3. Uważna joga – 30-minutowy dźwięk i rozciąganie

Strala

Tara Stiles założyła razem ze współzałożycielem Mike’em Taylorem. Strala łączy jogę z tai chi oraz tradycyjną chińską i japońską medycynę w celu promowania kreatywności, szczęścia, inspiracji i zdrowego stylu życia.

[Mike Taylor and Tara Stiles]

„Joga daje nam sposób na uwolnienie od stresu i napięcia, doprowadzenie do harmonii wszystkich naszych osobowości i poruszanie się z łatwością przez różnego rodzaju wyzwania” – poinformował Mike. „To wspaniałe, kiedy się dostroimy, łączymy z tym, jak się czujemy i uczymy się reagować naturalnie”.

Tara czerpie doświadczenie z jej tła w klasycznym balecie, choreografii i długotrwałej praktyce jogi. Mike studiował medycynę ciała na Harvardzie i medycynie komplementarnej w Oksfordzie. Od ponad 30 lat praktykuje ruch i leczenie na Wschodzie, w tym tai chi i qi gong.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz jogę, czy jesteś doświadczonym joginem, Strala ma coś dla każdego. Są zajęcia dla porannej energii, dla promowania snu w nocy i budowania siły. Strala została zaprojektowana, aby pomóc uaktywnić odpowiedź relaksacyjną ciała poprzez głęboki oddech, poruszając się delikatnie i ucząc się dbać o siebie i tworzyć pozytywne połączenia.

„Naszym pierwszym zadaniem jest dbanie o samych siebie, stąd dbamy o każdego” – powiedział Mike. „Przez tę praktykę wychodzisz na swój sposób, odkrywasz także, o ile jesteś zdolny do łączenia się z naturą i podążania za nią.”

Pełne treningi Strali można pobrać ze strony internetowej Strala, a krótsze, wolne sekwencje można znaleźć na kanale Tary na YouTube i kanale Mike’a na YouTube.

Oto trzy najbardziej popularne treningi jogi w Strali:

 1. Energize express
 2. Twarde pozy ułatwiały przepływ
 3. Pobudzać

Centrum Jogi Prenatalnej

Deb Flashenberg jest właścicielem, założycielką i dyrektorem Centrum Jogi Prenatalnej. Oprócz nauczania jogi dla społeczności prenatalnych i poporodowych, Deb jest certyfikowanym przez DONA doula, certyfikowanym przez Lamaze pedagogiem porodu, i ma bogatą wiedzę pomagającą w kształceniu i wspieraniu kobiet w trakcie i po ciąży.

[Deb Flashenberg]

„Mam tło taneczne i zostałem wprowadzony do jogi przez choreografa, z którym pracowałem, i od razu się do tego zabrałem” – powiedział Deb. „Powoli zacząłem przechodzić z klasy tanecznej do jogi i nigdy nie wróciłem, po kilku latach nauczania jogi prenatalnej i budowania reputacji oraz obecności w terenie, zacząłem otrzymywać prośby o zajęcia online od osób mieszkających poza Nowym Jorkiem.” York City]. „

„Dodanie zajęć online pozwoliło tym, którzy nie są w okolicy, być częścią społeczności Prenatal Yoga Center, teraz jesteśmy błogosławieni, że ludzie z całego świata oglądają te filmy i korzystają z praktyki jogi prenatalnej.”

Deb i jej zespół świetnie wyszkolonych i wykształconych instruktorów stosują trójstopniowe podejście do nauczania jogi. Po pierwsze koncentrują się na fizycznym komforcie i rozwiązaniu problemów związanych z ciążą. Następnie zespół wspiera wspierającą wspólnotę przyjaźni. Wreszcie, zapewniają one, że tematy edukacji porodowej i tendencje narodzin są splecione z klasami.

Centrum jamy prenatalnej oferuje wybór filmów z jogą, które pomagają złagodzić niektóre nieprzyjemne objawy, które wynikają z fizycznych zmian zachodzących w czasie ciąży. Istnieją sekwencje, które łagodzą ból w dole pleców i łagodzą tunel nadgarstka, a także szybkie terapie rozciągające na ból nóg i stóp.

„Uważam, że niezwykle ważne jest, aby kobiety przygotowały się psychicznie i fizycznie do pracy, bez względu na to, czy chcą otrzymać lekarstwo, nieleczone, czy cesarskie” – wyjaśnia Deb. „Kiedy kobiety mają narzędzia, których potrzebują, aby poradzić sobie z pracą, lęk zmniejsza się, a ich praca się poprawia.”

„W klasie koncentrujemy się na oddychaniu przeponowym w przepływie ułożenia, jednocześnie tworząc siłę i elastyczność całego ciała, pracujemy nad wyważeniem miednicy i więzadeł miednicy i mięśni, aby zachęcić dziecko do optymalnej pozycji płodowej, i uczymy matek jak aby wzmocnić i wykorzystać ich poprzeczne brzuszki, które pomogą im w fazie popychania. Zajmujemy się też wspólnymi bólami i ciążami i staramy się je łagodzić poprzez asany i specyficzne modyfikacje jogi. „

Joga z Centrum Jogi Prenatalnej można obejrzeć na ich stronie internetowej lub na kanale YouTube.

Oto trzy najbardziej popularne treningi jogi w Prenatal Yoga Centre:

 1. Łagodzenie bólu pleców
 2. Techniki oddychania dla porodu
 3. Pomocne otwieracze biodra

Podobnie jak w przypadku każdego sportu lub aktywności fizycznej, joga rzuci wyzwanie ciału, aby zrobił rzeczy, których wcześniej nie zrobił, co może spowodować obrażenia. Nigdy nie naciskaj zbyt mocno i upewnij się, że postępujesz zgodnie z wytycznymi i środkami ostrożności. Jeśli jesteś w ciąży lub masz schorzenia lub urazy, skonsultuj się z lekarzem przed praktyką jogi.

Like this post? Please share to your friends: