Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Organizacje charytatywne związane z rakiem piersi: jak wywierać wpływ

Z tysiącami organizacji charytatywnych ubiegających się o darowizny, może być trudno dowiedzieć się, gdzie największy wpływ wywiera finansowy dar dla dobra.

W tym artykule przedstawiono najważniejsze organizacje charytatywne związane z rakiem piersi w Stanach Zjednoczonych oraz ich specyficzny wkład w sprawę, a także inne czynniki, o których należy pamiętać przed przekazaniem darowizny.

Najlepsze organizacje charytatywne związane z rakiem piersi w USA

Oto przydatna lista jednych z najlepszych organizacji charytatywnych zajmujących się rakiem piersi w USA, zorganizowanych według ich wkładu w sprawę.

Badania nad rakiem piersi

Dr. Susan Love Research Foundation

Pozyskiwanie funduszy na cele charytatywne związane z rakiem piersi z maratonem.

W przeciwieństwie do większości organizacji charytatywnych zajmujących się rakiem piersi, Fundacja Dr Susan Love Research prawie wyłącznie finansuje badania badające przyczyny tego schorzenia.

Prowadzą także długoterminowe projekty, aby lepiej zrozumieć wpływ leczenia raka piersi, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Według Charity Navigator, obiektywnego systemu oceny dla organizacji charytatywnych, szacunkowo 81,9 procent wszystkich funduszy fundacji trafia bezpośrednio do programów i usług.

Program badań nad rakiem piersi w Kalifornii

Program badań nad rakiem piersi w Kalifornii poświęcony jest badaniom nad rakiem piersi i ich edukacji. W przeciwieństwie do wielu organizacji charytatywnych, finansowanie programu jest stosunkowo stabilne, otrzymując 45 procent przychodów z podatku od tytoniu w Kalifornii.

Ta stabilność pozwala organizacji na ustanowienie długoterminowych projektów, badając krytyczne tematy dotyczące raka piersi.

Od 1994 r. Program przekazał 262 mln USD instytucjom badawczym w Kalifornii, a 95% całości środków trafia bezpośrednio na programy i usługi.

Krajowa koalicja na raka piersi

Jedna z największych i najbardziej wpływowych organizacji charytatywnych zajmujących się rakiem piersi – National Breast Cancer Coalition (NBCC) – została założona w 1991 roku.

Składający się z aktywistów, ocalałych, badaczy, lobbystów i decydentów, misją koalicji jest ustalenie, jak zakończyć raka piersi do 2020 roku.

NBCC ma ponad 60 000 członków i z powodzeniem opowiada się za ponad 3 miliardami dolarów w federalnym finansowaniu badań.

Fundacja Badania nad Rakiem Piersi

Założona w 1993 r. Przez założycielkę Estee Lauder, Evelyn H. Lauder, Fundacja Breast Cancer Research Foundation przekazała około 90,1 procent swoich funduszy bezpośrednio na programy i usługi, a 88 procent zamierza przeprowadzić badania.

Fundator Fundator Funduszu jest największym prywatnym projektem na całym świecie koncentruje się na zrozumieniu biologii kryjącej się za przerzutami, gdy rak rozprzestrzenia się w celu zakażenia różnych tkanek lub narządów.

Edukacja i badanie raka piersi

Kobieta o mammografii przesiewowej na raka piersi.

National Breast Cancer Foundation

National Breast Cancer Foundation (NBCF) koncentruje się na zapewnieniu kobietom wczesnego wykrywania, wsparcia i edukacji. Oferują bezpłatne mammogramy kobietom we wszystkich 50 stanach USA.

Około 82,9 procent wszystkich funduszy fundacji trafia bezpośrednio na programy i usługi.

Breastcancer.org

Założone w 2000 roku, Breastcancer.org oferuje obszerne materiały edukacyjne online poświęcone leczeniu i profilaktyce raka piersi. Organizacja pomaga także osobom dotkniętym rakiem piersi, tworząc poczucie wspólnoty i budując sieci wsparcia.

Organizacja twierdzi, że każdy podniesiony dolar pomaga trzem kobietom uzyskać dostęp do informacji, których potrzebują, aby podejmować rozsądne decyzje medyczne. Pomogło ponad 72 milionom ludzi na całym świecie, a około 79,5 procent wszystkich środków trafiło bezpośrednio na programy i usługi.

Pomaganie młodym ludziom

Koalicja na rzecz przetrwania młodych ludzi

Koalicja Młodych Przetrwanie (YSC) pomaga kobietom poniżej 40 roku życia, u których zdiagnozowano raka piersi. Szacuje się, że 70 000 osób w wieku od 15 do 39 lat jest w USA diagnozowanych z rakiem każdego roku. Rak piersi jest najczęstszym rodzajem raka u kobiet w tej grupie wiekowej.

Założona przez trzy kobiety, u których zdiagnozowano raka piersi przed ukończeniem 35 roku życia, YSC prowadzi edukację i wspiera młode kobiety z rakiem piersi od 1998 roku.

Około 74 procent funduszy YSC trafia bezpośrednio do ich programów i usług.

Pomoc finansowa dla osób z rakiem piersi

Różowy Fundusz

Różowy Fundusz oferuje pomoc finansową dla osób aktywnych w leczeniu raka piersi. Zazwyczaj zapewnia wystarczające środki na pokrycie nieterminowych wydatków na życie w ciągu 90 dni, takich jak opłaty za mieszkanie, pojazdy i pojazdy.

Dane finansowe funduszu Pink Fund są dostępne online. W 2016 roku pomogły one 358 kobietom, wydając łącznie 594,159 USD.

Organizacje charytatywne w Cancer Cancer of America

Dzięki programowi Help Now organizacja charytatywna Cancer Cancities of America (BCCA) oferuje pomoc finansową dla osób, które są obecnie leczone z powodu raka piersi.

Dotacje są zwykle do 1000 USD na osobę i mają na celu pokrycie opłat mieszkaniowych i użyteczności. BCCA współpracuje również ze sponsorami korporacyjnymi, aby przekazać leki i sprzęt szpitalom i klinikom w krajach rozwijających się.

Zgodnie z ich dokumentami finansowymi z 2016 r. BCCA wydała 27 172 681 USD na programy i usługi, co stanowi 83 procent ich całkowitego finansowania.

Wspólnotowe programy wsparcia

Living Beyond Breast Cancer

Założony w 1991 roku program Living Beyond Breast Cancer (LBBC) oferuje godne zaufania materiały edukacyjne online i skupia się na łączeniu osób, u których zdiagnozowano raka piersi z osobami, które przeżyły tę chorobę.

Szacuje się, że 83,2% wszystkich środków trafia bezpośrednio do programów i usług.

Historia różowej wstążki

Lekarz nosi różową wstążkę raka piersi.

Aktywistka raka piersi i ocalona Charlotte Hayley zainspirowała projekt różowej wstążki, która jest nadal w użyciu.

Hayley początkowo rozdawała tasiemki w kolorze brzoskwiniowym, które zawierała karta z napisem: „Roczny budżet Narodowego Instytutu Raka wynosi 1,8 miliarda dolarów, a tylko 5 procent przeznacza na profilaktykę raka.Pomóż nam obudzić naszych ustawodawców i Amerykę, nosząc tę ​​wstążkę. „

W 1991 r. Fundacja Susan G. Komen Breast Cancer Foundation wydała różowe wstążki uczestnikom corocznego Race For the Cure w Nowym Jorku. Wstążka nie zyskała rozgłosu aż do 1992 roku, kiedy kosmetyczne liczniki Estee Lauder w całym kraju wydały różowe wstążki do Breast Cancer Awareness Month, które odbywają się w październiku każdego roku.

W 1993 r. Avon wypuścił emalię o różowej szkatule o różowej emaliowanej wielkości 2 USD. W ciągu pierwszych dwóch lat, szpilka Avon zebrała 10 milionów dolarów, zachęcając wiele innych firm i organizacji charytatywnych do tworzenia różowych wstążek.

Pytania do zadania

Najprostszym sposobem, aby wiedzieć, że 100 procent przekazanych środków trafia na cele charytatywne, jest przekazanie bezpośrednio organizacji. Przekazywanie darowizn na rzecz organizacji osobiście, przez pocztę lub przez Internet jest jedynym sposobem uzyskania ulgi podatkowej.

Jeśli chodzi o produkty różowej wstążki, część dochodów, która trafia bezpośrednio na cele charytatywne związane z rakiem piersi, jest różna. Niektóre firmy spotkały się z krytyką za używanie różowej wstążki jako narzędzia marketingowego, podczas gdy niewiele przekazują na samą sprawę.

Kampania „Think Think You You Breast Cancer Action” zaleca zrobienie kilku ważnych pytań przed zakupem różowych wstążek.

Pytania, które należy zadać przed kupieniem różu obejmują:

  • Ile, jeśli w ogóle, wpływów z produktu, idź w kierunku miłości?
  • Która organizacja otrzymuje pieniądze?
  • Czy organizacja otrzymująca dochody prowadzi programy lub sponsoruje badania, które pomogą powstrzymać epidemię raka piersi?
  • Czy firma sprzedająca różową wstążkę również wspiera, sprzedaje lub produkuje produkty związane z rakiem piersi, takie jak kosmetyki zawierające związki chemiczne, które zostały powiązane z rakiem?
  • Czy firma ustala limit lub maksymalną kwotę na datki na organizacje charytatywne związane z rakiem piersi? Czy powiadomią klientów po osiągnięciu limitu?
Like this post? Please share to your friends: