Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Czy twoje zwierzę może odpędzić złe duchy?

Czy twój pies kiedykolwiek szczekał na coś, czego tam nie było? Czy twój kot kiedykolwiek syczał patrząc na puste miejsce? Są złe wieści, jeśli odpowiedź brzmi: tak, twój dom może być nawiedzany przez złe duchy. Ale nie bój się! Dobra wiadomość jest taka, że ​​twój zwierzak jest zajęty ich odpierania.

[Kot z dwiema dyniami]

Zgodnie z nowym badaniem ponad 2000 właścicieli zwierząt domowych w Wielkiej Brytanii, prowadzonych przez organizację charytatywną Blue Cross, ponad 30% ludzi uważa, że ​​ich zwierzęta chronią je przed duchami i duchami.

Wielu właścicieli zwierząt domowych zgłosiło, że ich psy lub koty ostrzegają ich o nadprzyrodzonej obecności, szczekając, warcząc lub wpatrując się w nicość lub wycofując się z czegoś, czego nie można zobaczyć. Niektórzy respondenci stwierdzili, że ich pupil również wyświetla rozszerzone futro na szyi, gdy w pobliżu znajduje się duch.

Wśród właścicieli psów około 25% stwierdziło, że widziało swojego czworonożnego przyjaciela, który szczekał, lub co najmniej trzy razy patrzyło w nicość w ciągu ostatniego miesiąca.

Około 25% właścicieli kotów zauważyło, że ich koty syczą lub warczą w pustym miejscu dwa razy w ciągu ostatnich 4 tygodni, podczas gdy inni respondenci stwierdzili, że widzieli, jak ich kot śledzi niewidzialną obecność w pokoju.

Niektórzy respondenci donoszą również, że ich zwierzęta zachowują się dziwnie w miejscach, gdzie ktoś zmarł.

Jednak zdolności naszych zwierząt mogą się rozciągać dalej niż odpędzanie od nich haniebnych duchów – mogą również mieć zdolności parapsychiczne.

Twoje zwierzę może również być medium

Zgodnie z wynikami ankiety wielu właścicieli zwierząt domowych wierzy, że ich zwierzęta mogą wyczuć, kiedy członek rodziny udaje się do domu lub gdy opuszczają dom. Inni mówili, że ich zwierzaki wiedzą, kiedy nadszedł czas na obiad, podczas gdy inni mówili, że ich zwierzęta mogą wyczuć, kiedy na horyzoncie pojawia się burza.

„Zwierzęta mogą wkrótce nauczyć się subtelnych zmian w naszym zachowaniu i środowisku, które ostrzegają ich o czymś, co zamierzamy zrobić, lub zmienia się atmosfera jak warzenie burzowe” – mówi Tamsin Durston, pielęgniarka weterynaryjna i trener psa w Błękitnym Krzyżu. „Szybko uczą się rutyny, więc wiedzą, kiedy ich właściciele są w domu, kiedy jest obiad i kiedy masz zamiar wyjść bez nich.”

Co więcej, około 75% właścicieli zwierząt domowych wierzy, że ich zwierzęta są w stanie przewidzieć chorobę, a jeden z właścicieli psów informuje, że ich przyjaciel z kiem ostrzega go o infekcji nerek, umieszczając łapę na brzuchu.

Takie przekonanie nie jest jednak tak daleko idące, a liczne badania mówią o zdolnościach detekcyjnych psów. Na przykład w ubiegłym roku doniesiono o badaniu, w którym dwa wysoko wyszkolone psy były w stanie wykryć raka gruczołu krokowego w próbkach moczu z 98% dokładnością, co zostało przypisane ich ostremu zmysłowi węchu.

Durston komentuje:

„Zwierzęta i ich właściciele budują silną więź, więc jest prawdopodobne, że będą w stanie wyczuć, kiedy ich właściciel jest pod wpływem pogody lub ma coś poważniejszego.”

Psy i koty były zwierzętami domowymi, wśród których odnotowano większość psychicznych i upiornych doświadczeń w ankiecie, a następnie króliki, świnki morskie i konie.

Ogólnie wydaje się, że nasze zwierzęta są czymś więcej niż tylko uroczym i przytulnym; mogą również mieć nadprzyrodzone zdolności, które chronią nas i naszą rodzinę – coś, o czym należy pamiętać, gdy następnym razem twój futrzany towarzysz syczy lub szczeka na pustej przestrzeni.

Like this post? Please share to your friends: