Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Niezwykle otyły człowiek utknął na krześle przez dwa lata Znaleziony Nieprzytomny i umiera

43-letni mężczyzna z chorobliwie otyłością, który był przywiązany do fotela rozkładanego przez dwa lata, został znaleziony nieprzytomny przez współlokatorów, którzy natychmiast wezwali policję. Człowiek z Ohio zmarł później w Wheeling Hospital w Zachodniej Wirginii.

Według personelu medycznego mężczyzna mieszkał z dziewczyną i przyjacielem w Bellaire w stanie Ohio. Kiedyś karmili go, ponieważ jego skóra była dosłownie połączona z krzesłem.

Osoba otyła ma tak dużo tkanki tłuszczowej, że może mieć negatywny wpływ na ich zdrowie. Zazwyczaj osoba jest uważana za otyłą, jeśli jej waga ciała jest o 20% wyższa niż powinna, chyba że ta osoba jest sztangistą lub sportowcem. Osoba z BMI (wskaźnik masy ciała) co najmniej 30 jest otyła, osoby z BMI 40 lub więcej są chorobliwie otyłe.

Policja i strażacy powiedzieli, że kiedy przybyli do jego domu, jego skóra przylgnęła do tkaniny krzesła, był zarażony robakami i jego kałem i moczem. Policjant opisał tę scenę jako najgorszą, jaką kiedykolwiek widział. Po pomocy mężczyźnie, który wstał z krzesła, inny oficer powiedział, że musi wyrzucić mundur. Warunki w pozostałej części domu zostały opisane jako „brudne”.

Aby wydostać mężczyznę z domu, trzeba było usunąć fragment ściany.

Lokalny egzekwujący kodeks miasta, Jim Chase powiedział WTRF:

„Pokój dzienny, w którym mężczyzna mieszkał na jego krześle, był bardzo brudny, bardzo godny ubolewania. To niewiarygodne, że ktoś żyje w takich warunkach”.
Powiedział, że powiedział gospodyni i dwóm najemcom, aby oczyścili dom i wyjaśnił, że ludzie nie mogą żyć w tak opłakanych warunkach. Wygląda na to, że sprzątanie jest w toku. Dodał, że będzie monitorował ich postępy codziennie.

Według gospodyni mężczyzna za każdym razem przykrywał się kocem, więc nie miała pojęcia, co się dzieje.

Kilka lat temu chorobliwie otyła kobieta przykleiła się do sofy i ostatecznie zmarła.

W marcu tego roku 6,5-centymetrowy mężczyzna o wadze 575 funtów, Blair River, który był rzecznikiem „Heart Attack Grill” zmarł na skutek powikłań grypowych (zapalenie płuc). Jego zadaniem było promowanie restauracji, która była dumna z serwowania bardzo wysokokalorycznych posiłków. (Połączyć)

Otyłość jest spowodowana nadmiernym spożywaniem posiłków, brakiem aktywności, przyjmowaniem leków i niewystarczającym spaniem. Niektóre stany hormonalne mogą również powodować otyłość. Bycie otyłym zwiększa ryzyko rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów, nadciśnienia (wysokie ciśnienie krwi), choroby serca, choroby pęcherzyka żółciowego, wysokiego poziomu cholesterolu i trójglicerydów, problemów z oddychaniem, kilku nowotworów, cukrzycy typu 2 i udaru mózgu. Otyłość wiąże się z bezdechem sennym, jednak ostatnie badania wskazują, że być może skutki bezdechu sennego mogą prowadzić do otyłości, a nie odwrotnie.

Napisane przez Christiana Nordqvista

Like this post? Please share to your friends: