Drodzy użytkownicy! Wszystkie materiały dostępne na stronie zostały przetłumaczone z innych języków. Chcemy przeprosić za jakość tekstów, mamy jednak nadzieję, że będą one przydatne. Pozdrawiamy, Administracja. E-mail: admin@plmedbook.com

Najlepsze aplikacje do rzucenia palenia

Chcesz rzucić palenie? znalazłem najlepsze aplikacje, które pomogą Ci w podróży, aby wykrzesać nawyk. Te najlepsze aplikacje do rzucania palenia zostały wybrane na podstawie użyteczności ich interfejsu, wyglądu, ocen użytkowników, częstotliwości ich aktualizacji i umiejętności pomagania w rzuceniu palenia.

[aplikacja do rzucenia palenia na tablecie]

Według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC), palenie papierosów wychodzi na wierzch jako „główna przyczyna chorób i zgonów, którym można zapobiec w Stanach Zjednoczonych”.

Około 36,5 miliona amerykańskich osób obecnie pali papierosy, a ponad 16 milionów żyje z chorobą związaną z paleniem. Palenie tytoniu uszkadza niemal każdy narząd w ciele i zwiększa ryzyko choroby niedokrwiennej serca, udaru, raka płuc i kilku innych rodzajów raka.

Papierosy zawierają nikotynę, która bardzo uzależnia. Rzucenie palenia może być trudne ze względu na skutki spowodowane wycofaniem nikotyny. Na początku osoba może czuć się rozdrażniona, niespokojna i mieć trudności z koncentracją. Rzucenie palenia nie tylko zmniejsza ryzyko choroby związanej z paleniem; to także dodaje lat do życia danej osoby.

Pomoc jest w zasięgu ręki w postaci programów rzucających palenie. Zidentyfikowaliśmy 10 najlepszych aplikacji, które pomogą Ci przejąć kontrolę i rzucić palenie na dobre.

QuitNow!

Android: bezpłatnie

iPhone: bezpłatnie

[Logo QuitNow]

QuitNow! to nasza ulubiona aplikacja do rzucania palenia, zaprojektowana z przejrzystym, kolorowym i łatwym w użyciu interfejsem. QuitNow! może pochwalić się ponad 2 milionami quitterów i powiedzieć, że ich unikalna funkcja czatu jest kluczem do sukcesu zarówno w konkurencyjnym obszarze, jak i sukcesu ich użytkowników.

QuitNow! społeczność zapewnia wsparcie i jest areną, na której możesz dzielić się sukcesem, kamieniami milowymi, walkami i celami na swojej drodze, aby stać się bez nikotyny.

Kolejną atrakcją aplikacji jest QuitNow! kamień milowy, który jest świetnym sposobem, abyś był skoncentrowany i zaangażowany w swoje cele. Każde osiągnięcie jest oznaczone dziwaczną i żywą ilustracją. Wskaźniki zdrowotne w aplikacji oparte są na danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Kwit

Android: wkrótce!

iPhone: bezpłatnie

[Logo Kwitu]

Kwit inspirowany jest grami i zawiera myślenie o grach, mechanikę gry i projektowanie gier. Grywalizacja pomaga rzucić palenie i jest wykorzystywana jako narzędzie pomagające ludziom w podjęciu decyzji, rzuceniu palenia i zmianie zachowania. W miarę upływu czasu, a ty stajesz się „Ultimate Kwitter”, osiągasz wyższe poziomy i rankingi.

Interfejs jest czysty i nowoczesny w designie i jest pełen użytecznych statystyk, takich jak czas, jaki upłynął od rzucenia palenia, ile zaoszczędziłeś pieniędzy i ile papierosów nie wypaliłeś.

Potrząsanie telefonem wyświetla komunikaty motywacyjne, które pozwalają Cię śledzić. Kwit rejestruje papierosy, które możesz czasem palić i gdy uda ci się powstrzymać łaknienie. Jednak w prawdziwym stylu gry, jeśli twoja siła woli osiągnie zero, musisz zacząć od nowa.

Dla niepalących

Android: bezpłatnie

iPhone: bezpłatnie

[Logo bez dymu]

Smoke Free śledzi, ile zaoszczędziłeś pieniędzy, jak długo byłeś wolny od dymu i ile papierosów uniknąłeś. Kiedy doświadczasz głodu, możesz je nagrać, zdobyć wskazówki, jak ich unikać, i użyć narzędzi Smoke Free, aby opracować wzorce za swoimi zachciankami.

Deska rozdzielcza postępu pokazuje, jak poprawia się twoje zdrowie, oferując wgląd w ciśnienie krwi, tlen i tlenek węgla, a także zmiany, które mogą występować w przypadku oddychania, krążenia i ryzyka raka płuc. Odznaki są zdobywane w miarę wzrostu liczby osób niepalących. Pokazano nawet, ile pieniędzy zaoszczędziłeś w sumie, dzięki czemu możesz nagradzać sobie nagrodę za zgromadzone oszczędności.

Każdego dnia nowe zadanie polegające na rzucaniu palenia, znane jako misja, ma pomóc Ci w drodze do wyzdrowienia. Smoke Free mówi, że ludzie, którzy angażują się w wypełnianie misji, częściej przestają palić.

Rzuć palenie powoli

Android: bezpłatnie

[Quit Smoking Slowly logo]

Jak sugeruje tytuł, ta aplikacja ma na celu pomóc ci stopniowo rzucić palenie, więc jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy czują, że podejście „zimnego indyka” nie będzie dla nich skuteczne. Punktem sprzedaży tej aplikacji jest to, że pomaga ci ona powoli zmniejszać spożycie papierosów, aby umożliwić organizmowi dostosowanie się do obniżonego poziomu nikotyny.

Po wypełnieniu pytań konfiguracyjnych wyświetla się intuicyjny plan ograniczenia palenia, który pokazuje wykres planowanego spożycia papierosów ze średnimi odstępami czasu między papierosami. Aplikacja wyświetla również kwotę pieniędzy, którą wydałbyś w różnych odstępach czasu, od tygodnia do 5 lat.

Ekran główny zmienia się na jasno zielony i czerwony, aby wskazać, kiedy wolno Ci palić. Przedział czasu wydłuża się każdego dnia, dopóki nie osiągniesz celu i nie staniesz się wolny od dymu. Ta aplikacja może pomóc tym, którzy czują, że mogą skorzystać z zarządzanego podejścia do rzucenia palenia.

Koło Quittera

Android: bezpłatnie

iPhone: bezpłatnie

[Logo Quitter's Circle]

Quitter’s Circle to połączony wysiłek firmy Pfizer i Amerykańskiego Stowarzyszenia Płuc, aby pomóc palaczom w pomyślnym przemieszczaniu się po drodze.

Możesz stworzyć spersonalizowany Plan Zamknięcia, określając cele, kiedy i jak chcesz rzucić palenie. Aplikacja śledzi kamienie milowe podczas procesu rzucania palenia, takie jak utworzenie zespołu Quit Team wspierającego przyjaciół i rodzinę oraz uruchomienie Quit Fund, który może pomóc w opłaceniu wizyt i zabiegów świadczeniodawcy.

Koło Quitter’s motywuje poprzez Quit Cards, emotikony i naklejki (które można udostępniać zespołowi Quit Team), a kamienie milowe są obchodzone po drodze, na przykład po upływie 1 miesiąca od uwolnienia od dymu.Aplikacja pozwala także znajomym i rodzinie wysyłać wiadomości motywacyjne i wyświetlać najnowsze osiągnięcia w czasie rzeczywistym.

Rzuć palenie TERAZ z Max Kirsten

iPhone: 4,99 USD

[Logo Max Kirsten]

Max Kirsten jest nagradzanym hipnoterapeutą klinicznym dla gwiazd i pomógł hollywoodzkiemu aktorowi Ewanowi McGregorowi rzucić palenie. Kirsten ma ponad 15 lat doświadczenia w rzucaniu palenia i mówi, że tysiące ludzi z powodzeniem zaprzestało palenia dzięki zaawansowanej aplikacji hipnozy – w tym piosenkarka Megastar Adele.

Unikalna „60-sekundowa” technologia „Cravings Buster” Kirsten ma rozpuszczać apetyt, podczas gdy hipnoterapia i porady na temat aplikacji mają na celu zapobieganie przyrostowi masy ciała związanemu z rzuceniem palenia.

Odważna i jasna deska rozdzielcza zawiera informacje na temat liczby dni wolnych od dymu, papierosów, których nie paliłeś, oraz całkowitych pieniędzy, które zaoszczędziłeś. Aplikacja zawiera wiele dodatków, takich jak aktualne wiadomości o paleniu, karty 40-faktów i galerie palenia.

Zamknij Tracker

Android: bezpłatnie

[Logo Quit Tracker]

Quit Tracker ma na celu zmotywować cię do celu, jakim jest rzucenie palenia, oferując statystyki zdrowotne, które ujawniają korzyści, jakie rzuca palenie na twoje ciało. Aplikacja ma również na celu gamify decyzję o rzuceniu, przedstawiając wirtualne nagrody w miarę upływu czasu, takie jak bilety do kina lub trampki, które można kupić za zaoszczędzone pieniądze.

Konfiguracja jest szybka i łatwa, wystarczy wypełnić tylko jeden ekran pytań. Doświadczenie w aplikacji jest pozytywne i motywujące, a każda karta oferuje inny pozytywny aspekt Twojej decyzji o rezygnacji, w tym zaoszczędzone pieniądze, odzyskane życie i korzyści zdrowotne. Zawiera również prostą grę dopasowywania kart, aby pomóc Ci rozpraszać, jeśli twoje pragnienie powróci.

Aktualizacja do wersji Premium wyłącza reklamy, dodaje widżet ekranu głównego i zwiększa wirtualne nagrody, które możesz osiągnąć. Quit Tracker może być przydatny dla byłego palacza, który chciałby zobaczyć pozytywne fakty motywacyjne, aby powstrzymać ich od ponownego palenia.

Zamknij to Lite

iPhone: bezpłatnie

[Logo Quit It Lite]

Quit It Lite to aplikacja motywacyjna zaprojektowana, aby wspierać i zachęcać palaczy do rzucenia palenia i pomóc byłym palaczom w utrzymaniu palenia. Dzięki prostemu i prostemu interfejsowi możesz wprowadzić nawyki palenia i koszty w paczce, aby wyświetlić dane o papierosach nie palonych i zaoszczędzonych dolarach.

Sekcja dotycząca zdrowia zawiera listę korzyści wynikających z rzucenia palenia wraz z procentowym wskaźnikiem, który pokazuje w czasie rzeczywistym, kiedy je osiągniesz. Na przykład są paski postępu, które sygnalizują, że ciśnienie krwi i częstość tętna, a także poziomy tlenku węgla i tlenu powrócą do normy, a czas do wystąpienia ryzyka zawału serca zmniejszy się, a funkcja płuc zwiększy się.

Możesz zdefiniować swoje cele jako zachętę do kontynuacji, od wszystkiego, od cappuccino po film lub bilet muzyczny, a aplikacja odlicza aż do osiągnięcia nagrody.

Hipnoza rzucić palenie

Android: bezpłatnie

iPhone: bezpłatnie

[Logo hipnozy z rzuceniem palenia]

Rzucić palenie Hipnoza szkoli cię do rzucenia palenia, zmieniając sposób myślenia i resetując wzorce zachowań, co może prowadzić do zdrowszego trybu życia i mniej zachłanności po papierosach.

Słuchając codziennego dźwięku hipnozy, hipnoza rzucić palenie twierdzi, że jest skuteczna w ciągu 1 do 3 tygodni. Certyfikowany hipnoterapeuta ma w dźwięku i kojący głos. Muzyka w tle i dźwięki z natury zawarte w aplikacji są równie kojące, aby podkreślić spokój i relaks.

Jeśli korzystasz z aplikacji przed snem, możesz wyłączyć funkcję „Awaken at End”, aby zapaść w spokojny sen. Możesz także kontynuować słuchanie uspokajających dźwięków tła po zakończeniu sesji hipnozy.

Butt Out

iPhone: bezpłatnie

[Logo Butt Out]

Butt Out to odważna i „w twarz” aplikacja wypełniona kreskówkową grafiką i jasnymi kolorami.

Butt Out śledzi apetyt i papierosy wędzone i prezentuje postęp w czasie rzeczywistym za pomocą wykresu i wskaźników poprawy zdrowia. Aplikacja zapewnia zachętę, aby się nie poddawać, jeśli walczysz, poślizgniesz się lub nie trafisz w cel, a wyświetla on motywujące zdjęcia i cytaty.

Możesz wybrać, czy chcesz przejść na cały zimny indyk od daty zakończenia, czy też skończyć z papierosami przez określony czas. Jeśli przestaniesz palić przed pobraniem aplikacji, możesz także wybrać datę wycofania w przeszłości.

Like this post? Please share to your friends: