Krople przeciw pasożytom Clean Forte – recenzje i opinie

Krople przeciw pasożytom Clean Forte - recenzje i opinie
Krople przeciw pasożytom Clean Forte – recenzje i opinie

Od zakażenia robakami nikt nie jest zabezpieczony – ani dzieci, ani dorośli. A ryzyko zakażenia zwiększa się, jeśli w domu żyje pies lub kot. To właśnie w tej sytuacji i znalazła się moja rodzina. Pomogli nam krople na odrobaczanie Clean Forte, ale najpierw rzeczy pierwsze…

Prywatny dom, dwa psy i trzy koty, dzieci zawsze grają w piaskownicy. I w rezultacie u obydwu z nich robaki były wykryte podczas rutynowej kontroli. Kto lub co było źródłem zakażenia trudno powiedzieć. Ale leczyć tę chorobę musieliśmy całą rodziną, zwierzęta tez. Tak więc postanowiliśmy. I myślę, że mieliśmy rację. Oto tylko zaczep się z nami zdarzył — nie mogliśmy wybrać lek. Z jednej strony, pożądane jest, aby był on o szerokim spektrum działania, z drugiej — nie powodował skutków ubocznych. Moje dzieci mają alergię, więc z ostrożnością podchodzę do niemal wszystkich leków syntetycznych. Wiedząc o tym, nasz lekarz rodzinny polecił przyjrzeć się bliżej środka Clean Forte. Jest to nowy lek do zwalczania robaków jelitowych. Dał nam broszurę, ale ostrzegł, że kupić te krople w aptece jest problematyczne. To lepiej je zamówić przez Internet.

W domu zaczęłam szukać informacji na temat leku w sieci. Okazuje się, krople na robaki Clean Forte mają bardzo mieszane recenzje. Niektórzy uważają, że jest to zwykle oszustwo, inni piszą prawdziwe entuzjastyczne recenzje, między innymi są opinie lekarzy. I jak się nie zgubić? Ale pomyślałam, że nasz lekarz (ma ponad 20 lat doświadczenia) nie może się mylić, więc trzeba jeszcze poszukać więcej danych. W rezultacie na jednym z forów, gdzie weszłam dość przypadkowo, znalazłam jeden link do strony, która okazała się oficjalną. To właśnie tam zmogłam przeczytać wszystkie informacje potrzebne — i skład, i mechanizm działania, i metody aplikacji.

Mechanizm działania kropel przeciw pasożytom Clean Forte

Clean Forte ma następujące efekty:

 • żółciopędny;
 • moczopędny;
 • przeczyszczający;
 • stymuluje perystaltykę jelit;
 • poprawia trawienie;
 • zwiększa apetyt.

Wszystkie te właściwości są przeznaczone do tego, by pasożyt jak najszybciej wyszedł z organizmu. Nie zapominajmy o toksynach, które są tworzone w trakcie życia pasożyta. One od dawna zatruwają organizm i pozbawienie się ich jest również konieczne. Dlatego lek oczyszcza nas również od szkodliwych substancji.

Składniki kropel na odrobaczanie Вactefort

Środek składa się z pięciu roślin znanych ze swych właściwości przeciwpasożytniczych:

 • Ekstrakt z liści orzecha włoskiego – zapobiega gniciu jelita, oczyszcza narządy i tkanki po infekcji pasożytniczej;
 • Korzeń goryczki żółtej – przywraca prawidłowy metabolizm oraz prawidłową pracę narządów;
 • Ekstrakt z pączków goździkowca – niszczy i pozbywa się wszystkich pasożytów oraz ich jaj;
 • Ekstrakt z męczennicy – wpływa pozytywnie na pracę wątroby i nerek;

Te naturalne składniki łączy w sobie kilka podobnych cech. Wszystkie one zawierają substancje, które działają na układ nerwowy pasożyta, powodując jego paraliż. W rezultacie on wychodzi z organizmu w kale. Ponadto, niektóre zioła mają działanie moczopędne, przeczyszczające i żółciopędne. Wszystko to przyczynia się do szybkiego wydalania nie tylko robaków, ale również szkodliwych substancji – toksyn powstających w trakcie życia pasożytów jelitowych.

Skład pięciu ziół pomaga wydalić pasożyty i ich larwy, nie tylko z jelit, ale także z innych narządów. Ponadto środek jest skuteczny przeciwko pewnym innym typom pierwotniaków. Ale to jest oddzielna rozmowa.

Jak stosować ten lek?

Środek przeciw pasożytom Clean Forte jest dostępny w postaci kropelek, fiolka zawiera 10 ml. To jest stężony preparat, który musi być rozcieńczony wodą przed użyciem. Koncentrat ma wyraźny brązowo-pomarańczowego kolor, smak ma gorzki.

Jak to zrobić poprawnie:

 • stosować lek w ilości 20 kropli na 100-150 ml wody pitnej;
 • używać jeden raz przed jedzeniem.

Nic skomplikowanego. Rozcieńczyłam środek wodą o temperaturze pokojowej i dałam ten napój każdemu członku rodziny wypić na czczo. Kilka dni później zrobiliśmy całą rodziną test na robaki. I wszyscy mieliśmy wynik negatywny. Stopniowo się poprawiało samopoczucie dzieci. Zaczęli jeść lepiej, zjawił się apetyt. Zniknęła bladość skóry, a nawet alergie się cofnęła. Stały się one rzadziej chore na przeziębienie. Okazuje się, że wiele niepowodzeń w organizmie były spodowowane robakami i substancjami toksycznymi.

Korzyści Clean Forte i gdzie go kupić?

Nasz lekarz rodzinny poradził co kilka miesięcy przeprowadzić profilaktykę robaczyc. Postanowiłam dalej używać Clean Forte.

Jego zalety są dla mnie oczywiste:

 • wyłącznie naturalny skład, nie ma składników genetycznie modyfikowanych, barwników syntetycznych, środków smakowo-zapachowych i innych substancji chemicznych;
 • idealnie dobrane składniki wzajemnie się uzupełniają i przyczyniają się do jak najszybszego usuwania pasożytów z organizmu;
 • środek nie ma przeciwwskazań, oprócz indywidualnej tolerancji jakichkolwiek składników, jak również żadnych skutków ubocznych;
 • Clean Forte jest nieszkodliwy, można podawać nawet dzieciom;
 • tylko jedna aplikacja do celów terapeutycznych lub profilaktycznych;
 • lek jest certyfikowany zgodnie z ustawodawstwem kraju;
 • wolno używać nawet bez oficjalnej recepty.

Próbowałam środek przeciw pasożytom Clean Forte sama, teraz często zalecam go swoim przyjaciółkom, szczególnie tym które mają małe dzieci. I jeszcze nikt nie powiedział złego słowa przeciw temu środku. Wiele słuchali moich rad i teraz dają członkom swojej rodziny Baktofort profilaktycznie.

Osobno chcę zwrócić uwagę, że nie należy się obwiniać za to, że u dzieci mogą pojawić się robaki. Moje dzieci są bardzo schludne. Ale są jeszcze dziećmi. Grają na podłodze, głaszczą zwierząt, biegają ulicą. W pełni chronić je od zakażenia pasożytami jelitowymi wciąż nierealne. Nawet jeśli często myć ręce i starać się spełniać wiele innych zasad profilaktyki. Więc najlepszy sposób — raz na sześć miesięcy dać im lek przeciw robakom. Jak również dorosłym.

Clean Forte jest najlepszym rozwiązaniem nie tylko do leczenia, ale także dla zapobiegania inwazji pasożytniczej dla całej rodziny. Tylko zamawiać należy na oficjalnej stronie producenta, by nie stać się ofiarą oszustwa.

Link do oficjalnej strony internetowej

Cena Clean Forte może się nieznacznie różnić. To zależy od tego, czy jest akcja lub promocja na stronie, czy lek jest sprzedawany w pełnej cenie w danym momencie.

Korzyści Clean Forte i gdzie go kupić?
Korzyści Clean Forte i gdzie go kupić?
PLMedBook